Informatika Fortuno na sajmu IPW u Las Vegasu

Predstavnici vinkovačke Informatike Fortuno posjetili su jedan od najvećih turističkih sajmova na svijetu – IPW sajam u Las Vegasu koji se ove godine održavao u periodu od 18. do 22. rujna.

Iako je svima poznata uzrečica “Što se događa u Vegasu, ostaje u Vegasu“, ovoga puta to nije slučaj s obzirom na to da je nakon duže stanke uzrokovane epidemiološkom situacijom IPW sajam bio odlična prigoda za ponovna druženja i nove poslovne prilike.

IPW kao sajam okuplja turističke profesionalce iz cijelog svijeta, a s obzirom na važnost koju tehnologija danas ima u svim fazama putovanja, bila je to i prigoda da Informatika Fortuno predstavi svoju mobilnu aplikaciju “Guide for You” koja je privukla zaista veliki interes među posjetiteljima sajma.

U videu možete vidjeti djelić atmosfere sa sajma, a nadamo se da će ga iduće godine imati priliku posjetiti i ostale županijske IT tvrtke i digitalne agencije.