O udruzi

Udruga VVIT

Inicijativni odbor kojeg čine tvrtke GoAds d.o.o., Informatika Fortuno d.o.o.Kod savjetovanje d.o.o.,
uz podršku i inicijativu Razvojne agencije Vukovarsko-srijemske županije, 23.4.2019. godine osnovao je Udrugu VVIT, sa ciljem razvoja ICT sektora na području Vukovarsko-srijemske županije.

Na osnivačkoj skupštini održanoj 3. travnja 2019. godine u prostorijama Tehnološkog parka u Vinkovcima, za predsjednika udruge jednoglasno je izabran direktor tvrtke GoAds d.o.o. Vice Božić iz Vinkovaca. Udruga trenutno broji 8 članova, sa ciljem kontinuiranog rasta i razvoja.

Naši ciljevi, misija i vizija

• promicanje i razvoj ICT sektora na području Vukovarsko-srijemske županije;
  • umrežavanje, razmjena znanja i iskustava između ICT tvrtki s područja Vukovarsko-srijemske županije;
  • stvaranje preduvjeta za zapošljavanja i ostanak ICT stručnjaka na području Vukovarsko-srijemske županije;
  • organizacija ICT meetupa, stručnih seminara i konferencija;
  • sudjelovanje u oblikovanju i provedbi ICT edukacijskih programa, radionica i predavanja;
  • promocija aktivnosti udruge i ICT sektora u medijima;
  • poticanje aktivnije uporabe inovativnih ICT rješenja na području Vukovarsko-srijemske županije (poljoprivreda, turizam…);
  • suradnja sa srodnim udrugama i odgovarajućim državnim tijelima u zemlji i inozemstvu u skladu s odlukom nadležnih tijela udruge.

Vodstvo udruge

• Vice Božić, Predsjednik