VVIT Meetup #1 povodom pokretanja VVIT – Udruge za promicanje i razvoj ICT sektora Vukovarsko-srijemske županije

VVIT meetup

Pozivamo Vas na prvi VVIT Meetup koji će se održati u petak, 4.10.2019. s početkom u 17:30 sati u Vukovaru, Vukovarsko pub, povodom pokretanja VVIT – Udruge za promicanje i razvoj ICT sektora Vukovarsko-srijemske županije.

Raspored:

17:30 – Konferencija za medije

18:00 – Meetup – Pozdravni govor i uvod

18:20 – (Ne)obične priče o uspjehu IT bećara: tri nepovezane priče o uspjehu trojice mladića iz Slavonije koji su se odlučili za IT industriju. Ove priče pružit će posjetiteljima motivaciju i inspiraciju za razvoj vlastite ideje ili pokretanje vlastitog posla i pokazati da je to moguće napraviti i u Slavoniji. Perspektiva iz prve ruke, sami članovi će ispričati vlastite priče i vlastito iskustvo u tom pothvatu.

19:30 – Interaktivna radionica sa posjetiteljima uz druženje i poslovno povezivanje. Posjetitelji će moći sami iznijeti svoje ideje, pitanja i zatražiti savjet iz prve ruke. Praktična pitanja, brainstorm ideje ili jednostavno druženje ljudi koji dijele zajedničke interese.

Na kraju večeri pozivamo Vas da ostanete i uživate u rock svirci Bruno & +40 band.

Ulaz je slobodan.

Vidimo se! 🙂

Potvrdi svoj dolazak

Fill out this field
Unesite valjanu adresu e-pošte.
You need to agree with the terms to proceed

Izbornik